+48 503 401 643

BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE I PASYWNE

W ramach propagowania rzetelności i fachowości w projektowaniu i wykonywaniu budynków energooszczędnych i pasywnych firma LUFTHAUS ENERGIE współpracuje z podmiotami, dla których budownictwo energooszczędne i pasywne nie jest tylko hasłem reklamowym.CS Studio jest zarówno biurem architektonicznym specjalizującym się w projektowaniu budynków pasywnych jak również firmą oferującą usługi doradcze z zakresu dostosowywania obiektów do standardów pasywnych. Dzięki wysokim kwalifikacjom i bogatemu doświadczeniu CS Studio jest jedną z nielicznych firm na polskim rynku, dla której budynki pasywne nie są wyzwaniem.

Więcej o CS Studio: www.dom-pasywny.com

Procyon jest firmą oferującą kompleksową usługę budowy wysokiej jakości domów: od projektu po realizację. Charakterystyczną cechą domów PROCYON jest nowoczesna architektura oraz nietuzinkowe wykończenie budynku. Do budowy domów wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, pochodzące bezpośrednio od znanych i sprawdzonych producentów. Firma gwarantuje krótki czas budowy i wysoką jakość wykonania potwierdzoną certyfikatem Passivhausinstitut w Darmstad.

Więcej o PROCYON na: domy.procyon.com.pl lub na facebook.com/DomyProcyon

Oferujemy

W firmie "LUFTHAUS energie"naszą uwagę koncentrujemy na wyznaczaniu stopnia przepuszczalności powietrznej budynków (nieszczelności) testem "Blower Door", którego wyniki świadczą o jakości i poprawności wykonania przegród budowlanych.

Więcej w dziale Oferta.

OFERTA SPECJALNA

Firma PROCYON przygotowała ofertę promocyjną na budowę domu pasywnego:Szczegóły promocji na stronie: http://domy.procyon.com.pl/oferta-specjalna
2010. LUFTHAUS energie Błażej Szala. Wszelkie prawa zastrzeżone.
studio graficzneprofesjonalne strony www